Koneckonců…. Co může být krásnějšího a vznešenějšího, než obětovat svůj rodinný život, radost svých dětí a partnerů, svůj čas a energii, svoje fyzické i duševní zdraví a ve finále možná i vlastní holý život své milované korporaci. Že jo?

Mimochodem, tušíte alespoň, komu konkrétně ta vaše korporace patří? Nejhorší totiž je, když chcete za tu úžasnou šanci obětovat se poděkovat, ale nevíte komu.

Nepleťte si ovšem ředitele a manažery a podobné s majiteli. Oni totiž taky obětují. Oni taky jen dělají, co musí, stejně jako všichni ostatní v korporátních strukturách. Možná dokonce obětují mnohem víc, i když za lepší odměny….

I korporace se mohou změnit, pokud se změní postoje jejich vlastníků. Nic není špatné nebo dobré samo od sebe, vždy rozhodují záměry těch, kdo to celé drží.

Mohou začít pečovat o ty, kdo pečují o ně. Mohou začít respektovat potřeby těch, kdo respektují potřeby jejich. Mohou sdílet více zisku s těmi, kdo ho pomáhají vytvářet. Mohou hodně a mohou ještě víc.

Nic není ztraceno. Dokud jsou tu lidé, jsou tu i křižovatky. Jen musíme občas pribrzdit a zamyslet se, abychom zjistili, jestli náhodou nebude lepší na té příští odbočit jiným směrem.

0 komentářů

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

©2021 FlyingLizard

Rychlý kontakt

Písněte mi na mail :)

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?