Já nevím. Já si to nepamatuju. Ale vůbec.

 

Možná, že je nepustili do porodnice. Když tam tenkrát nepouštěli ani taťky. Je div, že tam mohly aspoň rodící (skoro už) mamky. No jo, ale jinak tenkrát bylo všechno skvělý.

A tak je docela dobře možné, že to tak nějak tušily, že to tak dopadne, takže mi tady proto nechaly fotéčku. Na památku.

Moc hezkou. Je na ní sluneční soustava. A v ní jsou poletují planety. A taky neplanety (sorry, Pluto, to já ne, to oni…). A asteroidy. A body čistě jenom pomyslné. A za hranicemi sluneční soustavy pomrkávají „fixní“ hvězdy.

Ale to jsem napřed nevěděl, že jo. Trvalo to sakra dlouho, než mne jednoho dne jedna krásná slečna (co jsem se do ní ale fest zabouchnul) poučila a přiměla se na tu fotečku podívat. A já spatřil kolečko. Bylo rozdělené na různé úseky v různých barvách. A v nich byly kuličky se zajímavými značkami, co vypadaly jako nějaké runy. A mezi nimi modré a zelené a červené spojnice. A já se začal zajímat, co že se mi to všechno snaží říct.

A pak, pomaličku, jak je mou přirozeností (po mnoho let a furt dál), začal nakukovat znovu a znovu. A semtam si něco někde přečetl. A zaregistroval se na různé domácí a zahraniční astrologické weby. A koukal na přednášky na TýTubě. A zašel si na pár výkladů (děkuji, milé astroložky).

Postupně mi to docházelo víc a víc. Ty sudičky, ty tu fakt byly, jsou a budou!! Ale vidět nejsou. Jsou tu vidět jen jejich stopy. Otisky jejich nožek na obloze hvězdné. Ony ty planety a slunce a tak to všechno kolem, ony jsou vlastně zrcadlem. A to zrcadlo funguje nejen v okamžiku našeho zrození, ono funguje pořád. Před i po.

A protože v tomhle světě, co je reálný jen tak dalece, jak dalece jej jako takový vnímáme, je možné naprosto všechno, tak je taky možné, že všechny systémy jsou propojeny se všemi systémy ostatními. Jestli se tážete jak a čím, tážete se na téma příliš obšírné a z rámce tohoto článku poněkud uhýbající. Tak o tom třeba jindy…

Co tím chci říct je, že ač se zdá být zhola nemožné, aby planety, které kolem Slunce běhají, měly nějaký vliv na věci a události zdánlivě zcela oddělené, tak ono to ve skutečnosti možné je.

A tak bych se tady rád podělil o některé postřehy. Ale opravdu jen některé. Nečekejte ode mne komplexní učebnici nebo něco podobného, na to jsou tu jiné a opravdové kapacity.

Tož jestli vám to něco říká, a jestli vás to zajímá, tak čtěte dál. V nějakém jiném článku ovšem, protože tenhle už skočil.  Pardon.

Pa, broučky a broučci a vy lidi taky

 

PS: mám pocit, že jedna z těch sudiček vypadala nějak takhle….

0 komentářů

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

©2022 FlyingLizard

Rychlý kontakt

Písněte mi na mail :)

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?