Tak co s tím provedeme, drazí vůdcové?

Vážení Nenahraditelní, chápu, jak moc je vám proti srsti vidět všude kolem to bahno lidstva, tu spodinu, to stádo… Nevědomé a slepé, množící se jako kobylky, ženoucí se převážně jen za přeludy. Po pravdě, když se podívám kolem, je mi taky trošku nevolno…

Měli byste se ale chytit za nos, protože to byla a je především vaše strategie, která tuto beztvarou masu vytvořila. Byli jste to právě vy a vaše linie, kdo jste odepřeli spodině přístup k hlubšímu vědění. Byli jste to vy, kdo jim do hlav vsadil falešné cíle a nahradil jimi přirozenou touhu duše. Byli jste to vy, kdo vytvořil dogmatické filosofické systémy a použil je jako návnadu a past na prostý lid, kdo pošpinil vše přirozené a nahradil to zlovolnými konstrukty. Byli jste to vy, kdo lidi používal jako šachové figurky ve svých krvavých hrách. Byli jste to vy, kdo jim odpíral poznání, pravou moudrost, svobodu a kreativitu. Byli jste to vy, kdo proměnil vzdělávání i zábavu na programování, kdo z osnov výuky odstranil vše, co vede k rozvoji lidského potenciálu, kdo lidem vzal právo svodobně myslet a rozhodovat se a kdo stanovil veškerá pravidla. Tím vším jste připravili stádo o vědomí vlastní odpovědnosti, zredukovali jeho svědomí na minimum, potlačili schopnost samostatně myslet a přesvědčili je o jeho bezvýznamnosti.

Nedokázali jste ukočírovat elitní vrstvičku Nahraditelných, nedokázali jste ukočírovat lidskou potřebu se množit, nedokázali jste ukočírovat lidskou chamtivost, závist, nenávist a spoustu dalších jedů duše. Dokonce jste je podporovali, protože vám umožňovaly snadno stádem manipulovat. Nakukali jste lidstvu, že tma je světlo a světlo je tma. Nakukali jste lidstvu, že přirozenost je zlo a nepřirozenost dobro. Přesvědčili jste je o tom, že nouze a utrpení jsou posvátné, zatímco právo na blahobyt, ve kterém žijete ponořeni až po uši (a přesto hluboce nešťastní), jste si rezervovali sami pro sebe.

Teď chcete opravit následky své manipulace ještě větší manipulací. Chcete opravit otrávený svět ještě větší porcí jedu. Nechápete, že z cihel zla nikdy nic opravdu dobrého nepostavíte? Myslíte si opravdu, že lejno kopnuté pod postel už nesmrdí?

Šíříte strach, protože to je jediné, čeho máte sami v sobě dostatek. Používáte nástroje temnoty, protože jste se sami temnotou stali. Bojíte se zemřít. Bojíte se přejít „na druhou stranu“ a pohlédnout do Světla. Víte, že vaše vina je obrovská a raději se utápíte ve snech o nekonečném životě, i kdyby to mělo být v útrobách nějaké stupidní elektronické krabice. Bojíte se ale i žít. Bojíte se zhmotněných následků svých lží a manipulací – lidstva, které jste nedokázali vést k moudrosti, ale vychovali jste z něj bandu zombies. A teď vás děsí, že se ta masa proti vám postaví. Bojíte se, že technologie, které doufáte použít ve svůj propěch, použije masa proti vám.

Jestli si nyní myslíte, že svět očistíte tím, že se podstatné části té špíny kolem nějak zbavíte, vzpomeňte na zdroje moudrosti, které jsou vám dobře dostupné a známé a uvědomte si, že nemůžete nikdy jen tak zamést následky svých činů. Velká řada z vás se jistě omlouvá tím, že dělá jen to, co musí. Že jste sami nesvobodní. Že jste sami chyceni v systému, který vám nedává jinou možnost, než v zájmu zachování sebe a svého rodu pokračovat v tom, co páchali vaši předkové po celá tisíciletí. Bojíte se, že pokud vyjde pravda najevo, budete vy a vaši blízcí všichni viset na sloupech kolem cest.

Vy ale víte, že v rámci velkého Systému je prohlédnutí nevyhnutelné a že velké bolesti s tím spojené se nelze nikterak vyhnout. Vy víte, že nemůžete oklamat Jednotu, jíž jste sami součástí. Vy přece víte, že každý kus bahna, který jste plácli do tváře lidstva, se otisknul do vás samotných. Svědomí je mnohem větší a mocnější než jakýkoliv nástroj, co kdy dokážete vymyslet. I když jste od něj do jisté míry odpojeni, jeho existence tím není dotčena. Bude na vás čekat. Vždy za nejbližším rohem, vždy těsně za vašimi patami. Za každým dalším výdechem. Neochrání vás výmluvy o tom, že vás někdo do něčeho nutil, nebo že jste sami sloužili silám mnohem větším a temnějším, než jste vy sami.

Tlačíte lidstvo do kouta, protože sami v koutě jste.

Zahnali jste se tam sami. Poučíte se z poznání, které vám tato situace nabízí? Poučíte se z pohledu na tu horu temných činů, která hrozí se na vás sesypat tím neděsivějším způsobem? Chcete se nadále chovat jako krysy v koutě? Kolik lidí ještě obětujete? Doufáte, že vám vaše ozbrojené zelené a černé mozky a úřednické síly zůstanou věrné dost dlouho na to, abyste je stihli nahradit chladnými a stoprocentně spolehlivými robotickými policisty, vojáky a umělou inteligencí, dříve než své zbraně otočí proti vám, nebo vám je nahází k nohám, že??? Snad ještě chvilku vydrží mlátit po hlavách a buzerovat po úřednicku vlastní děti, bratry, sestry a kamarády, než přestanou být úplně potřeba…

Vy víte, že vaše zdánlivá moc stojí a padá s loajalitou vymytých hlav. Vy víte, že sami o sobě nezmůžete vůbec nic.

Chci vám však říct….

Že je tu jedna věc, kterou byste dokázali i v tom nejzazším koutě a úplně sami, zcela bez ochrany svých posluhovačů. Dokázali byste to celé pustit. Odhalit pravdu o utajené historii lidstva, o utajených energetických zdrojích, o utajených esoterních principech a pravdách. O utajených léčebných metodách. O podvržené víře. O genové manipulaci. O bezpočtu tajných a ještě tajnějších projektů. O manipulaci vzdělávání. O falešnosti a podlosti finančního systému. O metodách dohledu a kontroly, o metodách ovlivňování psychiky a názorů. O cyklech Slunce a teplotě. O dalších obyvatelích známého vesmíru. O všem, co jste schovali nebo přemalovali, abyste si udrželi moc.

Mohli byste se stát radou starších. Mohli byste si vymínit ochranu výměnou za to, že vše, co máte, věnujete do rukou lidstva. Já dobře chápu, že nechcete poslat na popravu sebe a svoje rodiny. Že jste jen články ve velmi dlouhém řetězu. Že stejně jako nikdo jiný nechcete zradit „ty své“. A že jste v tom až po uši.

Možná máte pocit, že s vámi nikdo nemůže soucítit, protože jste sami soucit v sobě zapřeli. Ale není to pravda. Lidská duše nezná žádné hranice soucitu. Odhalte veřejně vaši situaci. Vysvětlete lidstvu podstatu svého dědictví, které je vám spíše prokletím než darem. Vysvětlete, kdo vás nutí, k čemu a proč. Odhalte vše až na kost, protože pak máte šanci na to, že vám nejen bude odpuštěno, ale že budete dokonce prohlášeni za první generaci opravdu osvícených vládců světa.

Vy víte, že demokracie byla dávno ukradena a taky víte, čím to bylo umožněno. Vy víte, že aby mohlo něco takového jako demokracie opravdu fungovat, musíme vychovat lidstvo moudré a zodpovědné, což ale v jednom dechu znamená také svobodné. Nevychováte však nic dobrého ve svých zkumavkách, s odepřením primárních lidských potřeb doteku, lásky a sounáležitosti. Vaše ideje o povznesení se skrze syntetizovanou genetickou dokonalost ztroskotají na tom, že nerespektují pořeby duše. Vytvoříte tak sice zdánlivě krásný, ale velmi chladný svět. Ztratíte veškeré kouzlo. Vždyť vy přece víte, jak důležitá je pro existenci diverzita. Tak proč jí tak obsedantně chcete v lidstvu zničit?

Opravdu, měli byste najít odvahu a všechno otevřít. Vysvětlit své znalosti. Vysvětlit, v jaké jsme fázi, proč je naše situace neudržitelná a jaká je toho cesta ven. Musíte dát ve prospěch vše co víte, aby se lidstvo mohlo s elánem vydat na cestu

Když se rozhodnete správně, můžete z této krize udělat požehnání. Pro sebe i pro lidstvo. Věřím, že existují cesty, které umožní nastavit pro vás a vaše rody dostatečnou ochranu, protože vaše vědomosti a znalosti jsou skutečným pokladem.

Jsme na prahu doby Vodnáře. Nedoufejte že to nějak celé udržíte. Uran není možno udržet v kleci ani Saturnem, ani Plutem. Čím více budete tlačit, tím větší náboj získá a blesk, který se něj zrodí, nedokážete nikdy zastavit či jinak ovládnout.

0 komentářů

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

©2021 FlyingLizard

Rychlý kontakt

Písněte mi na mail :)

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?